تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

دانلود بازی آکادمی انتقامجویان مارول اندورید + مود – MARVEL Avengers Academy TM 1.12.0

دانلود بازی آکادمی انتقامجویان مارول اندورید + مود – MARVEL Avengers Academy TM 1.12.0
MARVEL Avengers Academy TM 1.12.0- بازی آکادمی انتقامجویان مارول TM اندورید

یک بازی اکشن جدید، همراه با هیجان ویژه ی نوجوانان – بدون دیتا

بیایید بازی اندروید مارول انتقامجویان را تجربه کنید! یک سوپر قهرمان آکادمی را بسازید و شخصیت های مورد علاقه دانش آموز خود را به عنوان انتقامجویان توسعه داده و گسترده کنید و از آنها ابرقدرت بسازید! پس بیایید همین امروز در این بازی بدون دیتای اندروید ثبت نام کنید و تبدیل به یک قهرمان شوید! هیدرا دوباره می آید! مدیر نیک فیوری، یک آکادمی انتقامجویان تاسیس کرده است که در آن به تدریس قهرمانان جوان می پردازند که چگونه بر شر پیروز شوند. در بازی آکادمی انتقامجویان مارول اندورید مرد آهنی جوان برای اولین بار به ثبت نام می پردازد و آماده به استخدام قهرمانان جدید، مانند زنبور، ثور، لوکی، کاپیتان آمریکا، بیوه سیاه، هالک و به شکست هیدرا است و هدف همه در این بازی اکشن اندروید، انتقامجویان است. به جهان آکادمی انتقامجویان مارول شیرجه بزنید و پاسخگوی قهرمانان خود باشید، هیدرا را شکست دهید و حقیقت پشت پرده را کشف کنید.

برخی از ویژگی های بازی ماجراجویی MARVEL Avengers Academy اندروید:

بازی در نقش شخصیت های معروفی چون کاپیتان امریکا، تور، هاکای و غیره حضور تمامی ستاره های معروف دنیا نظیر جان سینا، راکی، فرانکی و غیره وارد شدن در ماموریت های حماسی م تجربه یک بازی خارق العاده ! امکان ارتقای مهارت های شخصیت های بازی برای افزایش قدرت امکان ساخت و ایجاد کلاس های درس و ازمایشگاه ها برای مارول ها گرافیک اچ دی با صداگذری هیجان انگیز و کم نظیر + کنترلرهای لمسی عالی

دقت داشته باشید که : زین پس می توانید جدیدترین و آخرین نسخه بازی MARVEL Avengers Academy را همزمان با انتشار توسط سازنده از این صفحه دریافت کنید.

تغییرات نسخه ی v1.12.0:

ویژگی های جدید + بهینه سازی های مختلف

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار