تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

دانلود Alien Shooter Free v3.5.5 – بازی تیرانداز بیگانه اندروید

بازی اندروید Alien Shooter Free یک بازی اکشن در سبک بای های تیراندازی میباشد. در این بازی اندرویدی در مکان های بسته با گروه دشمنان بی رحم روبرو شوید و برای مبارزه با آنها از مهارت های تیراندازی استفاده کنید و با شلیک به آنها از خود دفاع کنید و آنها را نابود کنید. در این بازی اندرویدی ماموریت های مختلف مبارزه با دشمنان را انجام دهید و با استفاده از اسلحه های قدرتمند به دشمنان شلیک کنید و ماموریتهای مختلف را به موفقیت به پایان برسانید.

در بازی اندروید Alien Shooter Free در طول بازی با به دست آوردن اسلحه های قدرتمند و مختلف قدرت کاراکتر خود را ارتقا دهید و با استفاده از چراغ قوه، هواپیمای بدون سرنشین و… توانایی مبارزه خود را بالا ببرید و دشمنان را نابود کنید. در برابر هجوم تعداد زیاد دشمنان از خود دفاع کنید و با اقدام سریع به تیراندازی آنها را نابود کنید و پیروز مبارزات شوید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیری ارائه شده است و بازی در فضاهای متنوع در برابر کاراکترهای مختلف از دشمنان یک بازی تیراندازی بینظیر را ارائه داده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Alien Shooter Free :

–  بازی اکشن در سبک بای های تیراندازی

– رویارویی با گروه دشمنان بی رحم در مکان های بسته

– استفاده از مهارت های تیراندازی در برابر دشمنان

– شلیک به دشمنان برای نابودی آنها

– انجام ماموریت های مختلف و نابودی دشمنان

– به دست آوردن اسلحه های قدرتمند و مختلف

– استفاده از چراغ قوه، هواپیمای بدون سرنشین و… در نبردها

– دفاع از خود در برابر هجوم تعداد زیاد دشمنان

– دارای کاراکترهای مختلف از دشمنان

– دارای گرافیک بینظیر و فضاهای متنوع اکشن

بازی اندروید Alien Shooter Free در گوگل پلی امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و بیش از ۵ میلیون کاربر در گوگل پلی این بازی تیراندازی و اکشن جذاب را دانلود کرده اند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار