دانلود کتاب اصول و راهنمای مونتاژ کامپیوتر

تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

دانلود کتاب اصول و راهنمای مونتاژ کامپیوتر

کتاب اصول و راهنمای مونتاژ کامپیوتر

کتاب اصول و راهنمای مونتاژ کامپیوتر- دانلود کتاب اصول و راهنمای مونتاژ کامپیوتر با لینک مستقیم و به صورت رایگان

کتاب اصول و راهنمای مونتاژ کامپیوتر به صورت کامل و در عین حال ساده بیان شده است مطالعه آن برای همه افرادی که با کامپیوتر سر و کار دارند مفید می باشد . Assemble کردن همان مونتاژ کردن قطعات سخت افزار کامپیوتر می باشد . آیا تا به حال یک کامپیوتر را از ابتدا تا انتها مونتاژ کرده اید؟ آیا تا به حال پیش آمده که هارد سیستم را باز و یا به آن یک رایتر اضافه کنید؟ شاید بیشتر کاربران ، توانایی نصب یک قطعه را داشته باشند اما اینکه مراحل نصب و مونتاژ کامل یک سیستم به چه ترتیب است و هر قطعه چگونه باید نصب و راه اندازی شوند، مقوله ای دیگر است، به همین دلیل و طبق درخواست عده ای از خوانندگان مبنی بر کتاب مونتاژ کامپیوتر بر آن شدیم تا مراحل مونتاژ را بصورت جزء به جزء اما به زبان ساده آموزش دهیم.

اگر دوست دارید از قطعات سخت افزاری رایانه ی خود بهتر مطلع شوید و به راحتی بتوانید آن را منتاژ کنید در این زمینه استفاده از این فایل آموزشی مناسب می باشد. با این فایل آموزشی شما یاد می گیرید که چگونه قطعات کامپیوتر خود را به هم وصل کنید و یا جدا کنید. نکاتی که در هنگام اتصال قطعات رایانه باید مورد نظر داشته باشید و بعلاوه ی معرفی کلی از تک تک قطعات سیستم. به نظر ما برای کسانی که می خواهند اطلاعات خود را در زمینه ی سخت افزار و مونتاژ کامپیوتر بیشتر کنند مناسب می باشد. امیدواریم این مقاله برای افرادی که مشکلاتی پیرامون مونتاژ دارند کارآمد و مشکل گشا باشد.

مشخصات و توضیحات کتاب اصول و راهنمای مونتاژ کامپیوتر به شرح زیر است:

– بررسی اجزاء کامپیوتر

– آشنایی با مراحل مونتاژ

– نحوه شناسایی سخت افزار

– خرید کامپیوتر

– خرابی های کامپیوتر

– و …

اطلاعات کتاب اصول و راهنمای مونتاژ کامپیوتر :

نام کامل کتاب: کتاب اصول و راهنمای مونتاژ کامپیوتر

نام انگلیسی کتاب: –

نویسنده: پریسا یزدی

مترجم: –

تعداد صفحات: 32

انتشارات: –

تیراژ: –

سال چاپ: 1395

موضوع: آموزشی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار