تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

واتس اپ ۲٫۱۷٫۱۰ آی او اس – ویژگی های جدید در آخرین نسخه

۳فروردین توسط: محمدتقی قندیلی

چند هفته پیش در واتس اپ آی او اس قابلیتی جدید اضافه شده بود که با استفاده از ان قابلیت امکان ساخت اسلاید تصاویر، ویدیو و کاراکتر های ایموجی، طراحی های دستی و.. امکان پذیر بود که البته این اسلاید ها به طور خودکار ناپدید می‌شدند. حالا در واتس اپ ۲٫۱۷٫۱۰ آی او اس تغییراتی دیگر رخ داده است که در ادامه به معرفی انها می‌پردازیم.

همچنین در واتس اپ تابه‌حال امکان قرار دادن هرچیزی به عنوان وضعیت یا Status وجود داشت حالا در نسخه جدید واتس اپ آی او اس می‌توانید از متن ساده نیز برای مشخص کردن وضعیت خود استفاده کنید.

تبلیغات واتس اپ ۲٫۱۷٫۱۰ آی او اس – WhatsApp 2.17.10 iOS

در نهایت نرم افزار مسنجر واتس اپ آی او اس در آخرین بروزرسانی که به تازگی منتشر کرده است، نوشتن Status را با متن ساده امکان پذیر کرده است و البته که ویژگی های جدیدی هم در این نسخه اضافه کرده است.

برای نوشتن یک استتوس متنی در واتس اپ آی او اس :

در بخش پایین-سمت راست برنامه واتس اپ بر روی گزینه Settings لمس کنید.

در ادامه بر روی نام پروفایل خود برای تغییر پیام Status لمس کنید.

در همین بخش شما می‌توانید پیام Availability خود را نیز مشخص کنید که یک سرزی پیام های آماده در این باره وجود دارد و خود هم می‌توانید آن ها را ویرایش کنید.

امکان تغییر وضعیت به یک متن ساده در ورژن جدید واتس اپ آی او اس

امکان تغییر وضعیت به یک متن ساده در ورژن جدید واتس اپ آی او اس – واتس اپ ۲٫۱۷٫۱۰ آی او اس

وضعیت های پیش‌فرضی که در برنامه واتس اپ وجود دارد به شکل زیر هستند.

Available

Busy

At school

At the movies

At work

Battery about to die

Can’t talk, WhatsApp only

In a meeting

At the gym

Sleeping

Urgent calls only

برای ساخت یک وضعیت دلخواه تا ۱۳۰ کاراکتر بر روی وضعیت فعلی خود که در زیر عنوان Currently Set To قرار گرفته است، لمس کنید.

در این بخش پیامی بنویسید که برای کاربران و مخاطبین شما قابل مشاهده خواهد بود؛ می‌توانید در تنظیمات واتس اپ – Account – Privacy – Status تعیین کنید که کدام کاربران وضعیت شما را ببینند.

وضعیت متنی شما که در واتس اپ به آن About گفته می‌شود، خوشبختانه به همراه وضعیت های اسلاید شو به همراه رسانه و ناپدید شونده خودکار قابل استفاده است.

ساخت وضعیت Status با اسلایدشو های متنوع در WhatsApp

ساخت وضعیت Status با اسلایدشو های متنوع در WhatsApp

به این معنی که علاوه امکان ساخت Status به شکل قبل که می‌توانستید از اسلاید های تصاویر و ویدیو استفاده کنید، امکان استفاده از متن ساده نیز وجود دارد.

گزارش تغییرات ایجاد شده در WhatsApp 2.17.10 آی او اس

برخی از تغییراتی که در برنامه واتس اپ ۲٫۱۷٫۱۰ آی اوس اس رخ داده است به شرح زیر است.

از این به بعد ویدیو ها می‌توانند بدون انتظار برای دانلود کامل فایل ها پخش شوند. ویدیوها در حالی که پخش می‌شوند دانلود هم می‌شوند!

زمانی که در واتس اپ ویدیو یا تصویری می‌گیرید، بر روی نماد جدیدی که به شکل ماه است لمس کنید تا برنامه واتس اپ شیوه برداشت تصویر یا ویدیو را در محیط های کم نور بهبود ببخشد.

می‌توانید با استفاده از قابلیت ۳D Touch برای برش تصاویر بر روی Crop لمس کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار