تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

دانلود Voice changer with effects v3.2.10 – نرم افزار تغییر صدا اندروید


نرم افزار اندروید Voice changer with effects بهترین نرم افزار برای تغییر صدا می باشد. شما می توانید با این نرم افزار صدای خود را تغییر دهید و با ایجاد لحظاتی خوش خود را سرگرم کنید. همچنین می توانید صداهایی را که با این نرم افزار تولید می کنید از طریق ایمیل؛ فیسبوک؛ واتساپ و … برای دوستانتان به اشتراک گذارید. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید صدای تغییر یافته خود را به صورت مستقیم در واتساپ ارسال کنید. شما می توانید صدای خود را با این افک ها تغییر دهید: هیولا؛ غار؛ اژدها؛ ربات: آواز سنجاب؛ کودک؛ صدای زیرآب؛ اردک؛ باتری کم؛ شیطان؛ پنکه؛ شبح و … همچنین شما می توانید با ادغام صداها و تصاویر؛ فیلم ایجاد کنید. نرم افزار Voice changer with effects دارای صداهای از پیش ضبط شده نیز می باشد. از دیگر ویژگی های این نرم افزار این است که می توان از صداهای ایجاد شده بعنوان صدای نوتیفیکیشن و یا بعنوان آهنگ زنگ استفاده کرد.

برخی از مهمترین ویژگی های نرم افزار اندروید Voice changer with effects:

– اشتراک گذاری صداها از طریق واتساپ؛ ایمیل؛ فیسبوک و …

– قابلیت ذخیره صداهای ضبط شده

– دارای افکت صدای هیولا؛ شبح؛ شیطان؛ کودک و …

– تنظیم صداهای ضبط شده بعنوان آهنگ زنگ

– تنظیم صداها بعنوان صدای نوتیفیکیشن

– ایجاد صدا از روی متن

– دارای صداهای از پیش ضبط شده

نرم افزار اندروید Voice changer with effects در فزوشگاه گوگل پلی امتیاز ۴٫۲ از ۵٫۰ را دریافت کرده و تا کنون بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در گوگل پلی این نرم افزار جالب را دالنود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

What's New
Bug fixes

Voice changer with effects6Voice changer with effects4Voice changer with effectsVoice changer with effects1Voice changer with effects5Voice changer with effects3Voice changer with effects7Voice changer with effects2
آموزشهای مرتبط

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار