Farabel v1.1 دانلود بازی فارابل برای اندروید

تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

Farabel v1.1 دانلود بازی فارابل برای اندروید

جدیدترین نسخه بازی Farabel برای اندروید

بازی های استراتژیک با سپردن تمامی مسئولیت بازی به دست بازیکن می توانند جذابیت خاصی برای او ایجاد کنند. در این سبک بازی ها شما باید با حواس جمع استراتژی های مختلف برای نبرد را امتحان کنید تا به پیروزی برسید.

بازی Farabel یک بازی استراتژیک اندروید است که توسط استودیو frogames.com ساخته و منتشر شده است. سازندگان بازی شیوه ی جدیدی را برای پیگیری داستان بازی انتخاب کرده اند که انجام آن را بسیار متنوع کرده است. داستان بازی به مانند دیگر بازی ها قدم به قدم جلو نمی رود و داستان از انتها شروع می شود. بدین صورت که در ابتدای بازی انتهای آن را خواهید دید و در میان گذشته و آینده ی داستان در حال گذر خواهید بود و در هر مرحله باید با انتخاب کردن بهترین استراتژی پیروزی را از آن خود کنید.

Farabel دانلود بازی فارابل برای اندروید

ویژگی های بازی Farabel پیگیری داستان به شیوه ای جدید و جذاب دارای حالت های مختلف بازی امکان بازی به صورت مبارز و یا مدافع امکان استفاده از 40 واحد جنگی مختلف دارای 18 جادو و قابلیت خاص گیم پلی بسیار جذاب طراحی مناسب و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد در بازی Farabel داستان بسیار جذاب پیگیری می شود و هر مرحله در برهه ای از زمان اتفاق می اقتد. بازی در حالت های مختلفی قابل اجراست و می توانید در هر حالت مراحل جذابی را تجربه نمایید. همچنین امکان بازی در حالت تدافعی و یا حمله نیز وجود دارد که باید مناسب با هر جالت استراتژی خود را چیده و با دشمنان مبارزه نمایید. برای بازی نیز 40 واحد مختلف در نظر گرفته شده که هر کدام می تواند به پیروزی شما در جنگ کمک کند و می توانید از ان ها و همچنین از 18 جادو م قابلیت خاص نیز بهره مند شوبد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار