Delight Games Premium v6.5 دانلود بازی انتخابی لذت بازی برای اندروید

تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

Delight Games Premium v6.5 دانلود بازی انتخابی لذت بازی برای اندروید

جدیدترین نسخه بازی Delight Games Premium برای اندروید

بازی های اندرویدی در سبک ها و مدل های مختلفی هر روزه ساخته و منتشر می شوند. گونه ای از این بازی ها بازی های کلیکی و یا انتخابی هستند که شیوه ی انجام ان ها تنها کلیک کردن است و باید از بین گزینه های ارائه شده یکی را انتخاب نمایید.

بازی Delight Games Premium یک بازی نقش آفرینی انتخابی است که توسط استودیو Delight Games ساخته و منتشر شده است. در این بازی شیوه ی گیم پلی به این صورت است که شما تنها باید با انتخاب گزینه ی مورد نظر خود از میان موارد ارائه شده داستان بازی را پیش ببرید. انتخاب های پیش روی شما ساده نخواهند بود و شما را به یک چالش کامل دعوت خواهند کرد. بازی دارای 45 رمان مختلف است که انجام ان ها با انتخاب های مختلف صورت گرفته و داستان ان ها طی می شود.

Delight Games Premium دانلود بازی انتخابی لذت بازی برای اندروید

ویژگی های بازی Delight Games Premium  دارای بیش از 45 رمان مختلف برای بازی به صورت انتخابی دریافت رمان های جدید بدون نیاز به اینترنت بازی بسیار سبک و کم حجم تجربه ی سبک جدیدی از بازی داستان های جذاب و هیچان انگیز نسخه ی کامل و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی Delight Games Premium به صورت انتخابی است و شما باید با انتخاب بهترین گزینه از بین گزینه های ارائه شده داستان بازی را پیش ببرید.بیش از 45 رمان جذاب و مهیج با داستان های متفاوت در اختیار شما قرار خواهند گرفت که به تعداد آن ها افزوده نیز خواهد شد. این رمان ها در سبک های مختلف و متنوعی مانند فانتزی ، طنز و علمی تخیلی ارائه شده اند. بدین صورت شما با انجام یک بازی می توانید یک رمان جذاب را خوانده و از آن لذت ببرید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار