تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

Breed cats using magic skills Evolve And Create v4.5 دانلود بازی ساخت نژاد گربه ها با سحر و جادو

جدیدترین نسخه بازی Breed cats using magic skills Evolve And Create برای اندروید

بازی های سرگرم کننده ی اندروید با ارائه ی گیم پلی هایی بیار جذاب می توانند توجه کاربران را به خود جلب کرده و باعث محبوب تر شدن خود شوند. در این بازی ها استفاده از ایده های جدید می تواند تنوع بسیار خوبی برای کاربران ایجاد کند.

بازی Breed cats using magic skills Evolve And Create یک بازی سرگرم کننده و جذاب است که توسط استودیو بازی سازی Banana4apps ساخته و منتشر شده است. در این بازی جذاب شما به سحر و جادویی جدید آشنا خواهید شد. با نصب و اجرای بازی می توانید به یک گربه ی جادوگر تبدیل شوید که روش انجام انواع سحر و جادو ها را بلد است و می تواند از این طریق گربه های دیگری به وجود بیاورد. البته نکته ی مهم گربه های جدید هستند که با چه خصوصیات و ویژگی های تولید می شوند. شما باید با استفاده از سحر و جادو و ترکیبات مختلف گربه هایی با ویژگی های اعجاب انگیز تولید کنید.

Breed cats using magic skills Evolve And Create دانلود بازی ساخت نژاد گربه ها با سحر و جادو

ویژگی های بازی Breed cats using magic skills Evolve And Createاستفاده از یک ایده ی جذاب برای بازیتبدیل شدن به یک گربه ی جادوگرامکان ترکیب گربه ها و ساخت بچه گربه ای جدیدسحر و جادو های مختلفاستفاده از کتاب جادونگهداری از تمامی بچه گربه هاو ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی Breed cats using magic skills Evolve And Create یک بازی سرگرم کننده ی اندروید است که در ان می توانید گیم پلی جدیدی را تجربه کنید. باید با ترکیب گربه ها با هم و خرج کردن کمی سحر و جادو بچه گربه هایی جدید تولید کرده و از تمامی ان ها نگهداری کنید. می توانید بچه گربه های جدیدی را از کتاب جادو پیدا کرده و تولید کنید. طراحی بازی بسیار خوب بوده و محیط جذابی برای شما خواهد داشت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار