تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

Samsara Game v1.0.402.0 دانلود بازی سامسارا

جدیدترین نسخه بازی Samsara Game برای اندروید

بازی های فکری اندروید معمولا به نام سبک خود وفا دار هستند و چالش های مختلفی را در مراحل بازی به کاربران ارائه می دهند که انجام این چالش ها می تواند ذهن شما را محک زده و یک تجربه ی هیجان انگیز را برای شما به تصویر بکشد.

بازی Samsara Game یک بازی فکری اندروید است که توسط استودیو بازی سازی Marker Limited ساخته و منتشر شده است. با نصب این بازی جذاب می توانید محیط و طراحی بسیار جذاب آن را مشاهده کنید. محیط بازی بسیار جذاب طراحی شده و بازی از تم خاصی بهره می برد. شما در این بازی در نقش کودکی هستید که باید از سامسارا فرار کند. داستان بازی از آن جا شروع می شود که شما در پارک در حال بازی هستید و ناگهان به دنبال سنجابی که توجه شما را جلب کرده راه میافتید. با دنبال کردن او از گذرگاهی رد خواهید شد و به سرزمینی متفاوت منتقل خواهید شد که به وسیله ی کودک سایه ای اداره می شود.

Samsara Game دانلود بازی سامسارا

ویژگی های بازی Samsara Game محیط جذاب و زیباداستان بسیار خوبگیم پلی آسان و متداولدارای 77 مرحله ی مختلفبازی در 6 قلمرو متفاوتپیشرفت دقیق در روند بازیدارای چالش های مختلف برای هماهنگ کردن بالانس بلوک هاچالش های مختلف در مراحل بازیو ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی Samsara Game یک بازی جذاب و فکری برای اندروید است که محیط بسیار جدید دارد و حال و هوای خاصی را به کاربران ارائه می دهد. در این بازی بعد از ورود به دنیای ناشناخته باید نهایت تلاش خود را برای فرار کردن و خروج از آن انجام دهید. دنیایی که به آن وارد خواهید شد بسیار زیبا است و راه حل پیش روی در ان به تعادل رساندن بلوک هایی است که در بازی برای شما مشخص گردیده.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار