تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

3Minit Battery Settings PAID v4.1.0 دانلود برنامه تغییر نشانگر باتری در نوار اطلاع رسانی

جدیدترین نسخه برنامه 3Minit Battery Settings PAID

برنامه های مختلفی برای شخصی سازی رابط کاربری گوشی شما وجود دارند و می توانید با استفاده از آن ها به راحتی تنوع بسیار خوبی در آن ایجاد کرده و از کار کردن با گوشی خود لذت ببرید.

برنامه 3Minit Battery Settings PAID یک برنامه بسیار جذاب است که نیازمند به دسترسی روت دارد و می توانید با استفاده از آن لوگو باتری گوشی خود را که در نوار بالایی گوشی نمایش داده می شود شخصی سازی کنید. برنامه تنوعی بی نظیر از انواع و اقسام نشانگر های باتری را برای شما به نمایش می گذارد و می توانید هر کدام را که می خواهید انتخاب کرده و به راحتی با طی کردن دستور العمل برنامه آن ها را اعمال کنید.

3Minit Battery Settings PAID دانلود برنامه تغییر نشانگر باتری در نوار اطلاع رسانی

ویژگی های برنامه 3Minit Battery Settings PAIDدارای بیش از 1000 طرح مختلفنیازمند دسترسی به روتشخصی سازی نشانگر باتریرابط کاربری بسیار آساننمایش نشانگر ها در دسته بندی های مختلفدارای تم های مختلف برای برنامهو امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه 3Minit Battery Settings PAID به شما امکان تغییر نشانگر باتری را می دهد و می توانید از بین تنوعی بی نظیر از 1000 طرح مختلف از نشانگر های باتری مختلف یکی را انتخاب کرده و نشانگر پیش فرض گوشی خود را تغییر دهید. همچنین برنامه دارای رابط کاربری بسیار آسانی است که امکان تغییر تم خود برنامه نیز برای شما فراهم شده است و می توانید نشانگر های مختلف را در دسته بندی های متفاوت مشاهده کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار