Working Hours 4b v5.0.13 دانلود برنامه محاسبه ی ساعت های کاری

تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

Working Hours 4b v5.0.13 دانلود برنامه محاسبه ی ساعت های کاری

جدیدترین نسخه برنامه Working Hours 4b

برنامه های اندرویدی مختلفی برای کمک کردن به شما در طول روز طراحی شده اند که هر کدام از آن ها به شما کمک می کنند تا بتوانید به سادگی کار های روز مره ی خود را پیش برده و آن ها را آسان تر از گذشته انجام دهید.

برنامه Working Hours 4b یک برنامه بسیار کاربردی است که به شما امکان محاسبه ی ساعت های کاری را می دهد. محاسبه ی مداوم مقدار ساعتی که شما مشغول به کار هستید می تواند بسیار سخت باشد و ممکن است شما روز های انجام کار را فراموش کنید و دیگر نتوانید آمار دقیقی از ان بدست بیاورید. به کمک این برنامه که دارای رابط کاربری بسیار آسانی است می توانید به سادگی ساعت های کاری خود را در دوره های مختلف محاسبه کرده و از میزان کار کرد خود در فواصل زمانی مختلف اطلاعات جامع و کاملی بدست بیاورید.

Working Hours 4b دانلود برنامه محاسبه ی ساعت های کاری

ویژگی های برنامه Working Hours 4bرابط کاربری بسیار آسانامکان محاسبه ی ساعت های کاریامکان ثبت زمان های اضافه کاریامکان ثبت یادداشت های شماامکان محاسبه ی درامد شما در دوره های زمانی مختلفامکان استفاده از تقویم داخلی برنامهامکان ثبت کار های دوشیفتهامکان همگام سازی با اینترنتامکان خروجی گرفتن از اطلاعات در فرمت های PDF و CSV و Textنمایش آمار ها به صورت نمودار های مختلفنمایش اطلاع رسانی برای یادآوری ثبت روز های کاریو امکانات دیگر

همان طور که گفته شد به کمک برنامه Working Hours 4b می توانید به سادگی برنامه ی کاری خود را ثبت کرده و از ساعت هایی که مشغول به کار بوده اید اطلاع پیدا کنید. برنامه از حالت های مختلف کاری مانند مشغول بودن در دو شیفت یا ماندن برای اضافه کاری پشتیبانی می کند و می توانید اطلاعاتی از این قبیل را نیز به برنامه بدهید.تقویم داخلی برنامه به شما کمک می کند تا به سادگی زمان های کاری خود را مشخص کنید.

برنامه اطلاع رسانی هایی برای شما به نمایش در خواهد آورد تا ثبت ساعت های کاری را به شما یادآوری نماید. همچنین بعد از محاسبه ی ساعت های کاری در طول فواصل زمانی مختلف می توانید درامدی که در این مدت بدست اورده اید را نیز محاسبه کنید. میزان کارکرد شما به صورت نمودار های مختلف برای شما به نمایش در می اید. با استفاده از حساب کاربری خود نیز می توانید اطلاعات را با اینترنت همگام سازی کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار