تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

Font Viewer Plus v1.4.1 دانلود برنامه نمایش فونت

جدیدترین نسخه برنامه Font Viewer Plus

برنامه های مختلفی برای سیستم عامل اندروید وجود دارند که به کمک ان ها می توانید از ابزار های مختلف در گوشی های هوشمند خود بهره ببرید. به کمک این برنامه ها می توانید از گوشی هوشمند خود بهتر استفاده کرده و فایل های بیشتری را با فرمت های مختلف در ان اجرا کنید.

برنامه Font Viewer Plus یک ابزار کاربردی برای سیستم عامل اندروید است که به کمک ان می توانید فونت های مختلف را در گوشی خود به نمایش در اورید. این برنامه ی کاربردی می تواند به طراحان و گرافیست ها کمک فراوانی کند و امکان مشاهده ی فونت های مختلف را در گوشی ها و تبلت ها بدهد. به کمک برنامه می توانید تنظیمات خاصی را روی فونت های به نمایش گذاشته شده اعمال کنید و ویژگی های مختلف مانند رنگ و اندازه ی ان ها را تغییر دهید تا بتوانید به خوبی فونت های سفارشی خود را در گوشی های هوشمند مورد ازمایش قرار دهید.

Font Viewer Plus دانلود برنامه نمایش فونت

ویژگی های برنامه Font Viewer Plusنمایش پوشه ای جدا برای فونت های سفارشیپیش نمایش سریع فونت های سفارشینمایش فونت های باز شده ی اخیرامکان جستجو در میان فونت هاامکان نوشتن متن های سفارشیپشتیبانی از فرمت های ttf و otf و woffتغییر اندازه ، رنگ و پس زمینه فونت هاپشتیبانی از تبلت هاپشتیبانی از آیکون های مختلفو امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه Font Viewer Plus یک ابزار بسیار کاربردی است که به وسیله ی ان می توانید به سادگی فونت های مختلف با فرمت های متفاوت مانند ttf و otf و woff را در گوشی خود به نمایش در اورید. می توانید فونت های مختلف موجود در گوشی خود را مشاهده کرده و در میان ان ها به جستجو بپردازید. برای مشاهده ی بهتر فونت ها می توانید متن های سفارشی خود را با آن ها بنویسید و اندازه ، رنگ و پس زمینه ی ان ها را تغییر دهید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار