تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

File Manager File Explorer v1.12.13 دانلود برنامه مدیریت و مشاهده فایل ها

جدیدترین نسخه برنامه File Manager File Explorer

برای مدیریت فایل های شخصی موجود در حافظه ی گوشی خود به یک برنامه ی مدیریت فایل نیاز خواهید داشت. برنامه های پیش فرض گوشی معمولا از کارایی لازم برخوردار نیستند و شما با نصب یک برنامه ی خارجی می توانید به سادگی تمامی نیاز های خود را در این زمینه بر طرف بنمایید.

برنامه File Manager File Explorer یک ابزار بسیار عالی جهت مدیریت و مشاهده ی فایل ها در گوشی های اندرویدی می باشد. این برنامه ظاهری بسیار ساده اما جذاب را به شما ارائه می کند و می توانید جهت تنوع از تم ها و رنگ های متنوع ان استفاده کنید. به کمک این برنامه می توانید به سادگی به تمامی فایل های موجود در حافظه ی داخلی و کارت های حافظه ی گوشی خود دسترسی پیدا کرده و آن ها را مدیریت کنید. تمامی ویژگی های مدیریتی برای فایل ها مانند دیگر برنامه های مدیریت فایل در این برنامه وجود دارند و می توانید به سادگی به مدیریت فایل های خود بپردازید.

File Manager File Explorer دانلود برنامه مدیریت و مشاهده فایل ها

ویژگی های برنامه File Manager File Explorerیک ابزار مدیریت فایل ساده و پیشرفتهامکان انتخاب رنگ ها و تم های مختلفامکان مدیریت حافظه های ابری مختلفدارای تمامی ویژگی های اساسی برنامه های مدیریت فایل مانند کپی ، فشرده سازی و …مدیریت کامل فایل های کارت حافظهپشتیبانی از USB OTGامکان مدیریت برنامه های نصب شده روی گوشیدارای پخش کننده ی صوتی داخلیامکان پاکسازی حافظه ی گوشیرابط کاربری بسیار اسانو امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه File Manager File Explorer یک برنامه ی بسیار عالی جهت مدیریت فایل ها و مشاهده ی آن ها در گوشی های اندرویدی است. برنامه دارای رنگ بندی های متنوع می باشد و به کمک ان می توانید به حافظه های ابری مختلف مانند Google Drive و Google Storage، Dropbox، One Drive، Amazon Drive، Facebook Memories دسترسی پیدا کنید. برنامه از USB OTG پشتیبانی می کند و می توانید ابزار های وصل شده از این طریق را نیز مدیریت کنید.

می توانید فهرست برنامه های نصب شده روی گوشی را مشاهده کرده و اقدام به حذف ان ها کنید. برای خالی شدن حافظه ی گوشی خود نیز می توانید از ابزار پاکسازی برنامه استفاده کرده و به راحتی فضای حافظه ی خود را پاک سازی کنید. برنامه دارای یک پخش کننده ی موسیقی داخلی نیز می باشد و می توانید به سادگی آهنگ ها و فایل های صوتی موجود در حافظه را اجرا کرده و به آن ها گوش دهید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار