تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

دانلود WhatsApp Business v2.18.80 – نرم افزار واتساپ بیزینس اندروید

معرفی و دانلود جدیدترین نرم افزار پیام رسان شرکت WhatsApp  با نام WhatsApp Business در رسانه جوان موبایل

نرم افزار اندروید WhatsApp Business یک نرم افزار جدید ارائه شده از شرکت WhatsApp میباشد که تنها چند روز از انتشار آن میگذرد و مثل همیشه جوان موبایل به عنوان رسانه ی پیشتاز در معرفی نرم افزار های جدید این نرم افزار پیام رسان جدید از WhatsApp را در اختیار کاربران خود قرار داد.

نرم افزار اندروید WhatsApp Business به شما کمک میکند برای کسب و کارتان یک واتساپ جدا از واتساپ شخصی خود بسازید و هر دو واتساپ با شماره های مختلف را بر روی  گوشی خود داشته باشید. در این نرم افزار اندرویدی میتوانید یک پروفایل کاری بسازید و اطلاعات تماس و کسب و کار خود مانند آدرس محل کار، وبسایت و شماره تماس خود را در پروفایلتان به نمایش بگذارید. با مشتری های خود به راحتی در تماس باشید و به آنها پاسخگو باشید.

نرم افزار اندروید WhatsApp Business را به همراه پیام رسان WhatsApp را در تلفن همراه خود داشته باشید و برای هر یک شماره ای جداگانه تعریف کنید و پیام های شخصی و کاری را از یکدیگر تفکیک کنید.

نرم افزار اندروید WhatsApp Business به شما امکان چت گروهی میدهد. همچنین میتوانید تماس های رایگان با این نرم افزار اندرویدی برقرار کنید برای مشتری ها فایل های عکس و فایل های چند رسانه ای بفرستید و تمام نیازهای کاری خود را در آن رفع کنید.

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید WhatsApp Business :

– نرم افزار جدید ارائه شده از شرکت WhatsApp

– ساخت یک واتساپ کاری جدا از واتساپ شخصی

– ساخت یک پروفایل کاری با اطلاعات تماس

– قرار دادن آدرس محل کار، وبسایت و شماره تماس در پروفایل

– پاسخگویی و ارتباط با مشتری ها

– تفکیک پیام های شخصی و کاری از یکدیگر

– امکان چت گروهی

– برقراری تماس های رایگان

– ارسال عکس و فایل های چند رسانه ای برای مشتریها

نرم افزار اندروید WhatsApp Business در گوگل پلی امتیاز ۴٫۱ از ۵٫۰ را به دست آورده است و طی مدت بسیار کوتاه از زمان انتشار بیش از ۵ هزار کاربر این نرم افزار پیام رسان کاربردی را دانلود کرده اند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار