تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

تیم توسعه دهنده‎ی مافیا ۳ یک دفتر جدید در انگلستان باز می‌کند

تیم توسعه دهنده‎ی مافیا ۳ یک دفتر جدید در انگلستان باز می‌کند

توسعه دهنده‌ی بازی مافیا ۳، Hangar 13 در حال تاسیس یک استودیوی جدید در شهر Brighton به مدیریت کارگردان عنوان Split/Second آقای نیک باینس (Nick Baynes) می‌باشد. آقای باینس  در گذشته با استودیوی Black Rock در کنار سرپرست Hanger 13 آقای اندی ویلسون (Andy Wilson) همکاری می‌کرده است.

قرار است تیم جدید، با تیم‌های فعلی فعال در کالیفرنیا و جمهوری چک بر روی پروژه‌های این شرکت همکاری داشته باشد. در حال حاضر شرکت ۲K بر روی یک پروژه‌ی معرفی نشده‌ی AAA مشغول به کار است. اعلام تاسیس این استودیوی جدید از سوی شرکت، این نوید را می‌دهد که شرکت ۲K تمامی تمرکز خود را بر روی این پروژه گذاشته و تلاش دارد به روند پیشرفت این پروژه سرعت بخشد.

تنها ساخته‌ی این استودیو، مافیا ۳ از سوی منتقدان نقدهای مختلفی دریافت کرد. سایت گیم‌اسپات طراحی شخصیت و داستان پردازی این بازی را فوق‌العاده دانسته ولی از ایرادات فنی و مشکلات زیاد گیم‌پلی انتقاد کرده بود.

اگرچه این بازی اولین ساخته‌ی این استودیو با بودجه‌ی بالا بود، موفق شد رکورد بهترین فروش در بین عناوین شرکت ۲K در زمان عرضه را به خود اختصاص دهد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار