تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

هیدئو کوجیما ماه آینده در E3 Coliseum حضور خواهد یافت

هیدئو کوجیما ماه آینده در E3 Coliseum حضور خواهد یافت

کارگردان مشهور صنعت بازی، آقای هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) باری دیگر در برنامه E3 Coliseum خواهند یافت تا درباره‌ی روند خلاقانه‌ی ساخت بازی خود گفتگو کنند.

هیدئو کوجیما، کارگردان افسانه‌ای سری Metal Gear Solid و کارگردان فعلی بازی Death Stranding در E3 ماه بعد، مهمان برنامه‌ی آقای جف کیلی (Geoff Keighley) خواهد بود و قرار است موضوع گفتگو بر روی کوجیما و روند توسعه‌ی بازی‌هایش متمرکز باشد. همچنین آقای جردن وت رابرتز (Jordan Vogt-Roberts) کارگردان فیلم Kong: Skull Island نیز در این گفتگو شرکت خواهد داشت. رابرتز از هواداران قدیمی سری Metal Gear است که قرار است کارگردانی اقتباس سینمائی از این سری بسازد که البته فیلم در مراحل ابتدایی ساخت خود قرار دارد و طبق آخرین گزارش‌ها حتی فیلمنامه آن هم نوشته نشده است. در حال حاضر زمان دقیق اجرای برنامه‌ی E3 Coliseum مشخص نیست اما تا اکنون تائید شده هیدئو کوجیما، دارن آرنوفسکی (Darren Aronofsky) و تیم شافر (Tim Schafer) و مهمانان دیگری در این برنامه حضور خواهند یافت.

اگر به دنبال دریافت جزئیات بیشتری از عنوان فعلی در دست ساخت کوجیما یعنی Death Stranding هستید، کنفرانس شرکت سونی در E3 امسال را از دست ندهید چراکه سونی در حال حاضر تائید کرده است که Death Stranding در کنفرانس امسال آن‌ها شرکت خواهد داشت. کنفرانس شرکت سونی ساعت ۵:۳۰ صبح روز ۲۲ خرداد به وقت ایران برگزار خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار