Solidus v1.417 دانلود بازی سولیدوس

تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

Solidus v1.417 دانلود بازی سولیدوس

جدیدترین نسخه بازی Solidus برای اندروید

بازی های اندرویدی در دسته بندی های مختلف برای شما ساخته و منتشر می شوند که می توانید با نصب ان ها به دنیا های مختلفی راه پیدا کنید. این بازی ها می توانند قوه ی تخیل شما را به کار انداخته و داستان های تخیلی زیبایی را برای شما به تصویر بکشند.

بازی Solidus یک بازی نقش آفرینی بسیار جذاب است که توسط استودیو بازی سازی iustice ساخته و منتشر شده است. با نصب این بازی جذاب می توانید وارد دنیایی جدید شده و به مکان های مختلف بروید. زندگی انسان ها گونه های مختلفی پیدا کرده است و هر کس مکانی را برای زندگی بر می گزیند. با رخ دادن اتفاقات مختلف در زمین انسان ها به جو زمین کوچ کرده اند و در یک مکان 60 کیلومتری سکنی گزیده اند. شما در ارتفاع زندگی خواهید کرد و باید برای زنده ماندن تلاش کرده و مبارزه کنید. کنترل کامل محل زندگی نیز بر عهده ی شما خواهد بود و می توانید به ساختن ساختمان های مختلف مشغول شده و آن را گسترش دهید.

Solidus دانلود بازی سولیدوس

ویژگی های بازی Solidus محیط بسیار زیبا و جذاب تصاویر زنده دارا بودن داستان عمیق و جذاب وجود شخصیت های مختلف و متنوع طراخی جذاب شخصیت های بازی ترکیب مهارت های مختلف شخصیت ها ساخت قوی ترین پناهگاه شرکت در مبارزات مختلف گرافیک مناسب و بسیار خوب گیم پلی جذاب و هیجان انگیز و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی Solidus یک بازی نقش افرینی بسیار جذاب است که با نصب و اجرای ان می توانید وارد دنیایی بسیار جذاب شده و زندگی را در ارتفاعات و در یک مکان 60 کیلو متری تجربه کنید. شما باید در نبرد های مختلف شرکت کنید و برای این کار می توانید از شخصیت های مختلفی که در بازی حضور دارند استفاده کرده و مهارت های مختلف هر کدام را در ترکیب با هم به کار ببرید. همچنین باید با ساختن ساختمان های مختلف پناهگاه خود را نیز سامان بخشیده و ان را بزرگ تر کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار