تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

دانلود v1.2.2 کیبورد هوشمند فارسیFarsi Smart Keyboard – نرم افزار کیبورد هوشمند فارسی اندروید

نرم افزار اندروید کیبورد هوشمند فارسی Farsi Smart Keyboard یک صفحه کلید هوشمند فارسی است. این نرم افزار اندروید و کیبورد فارسی از زبان انگلیسی و فارسی پشتیبانی می نماید. با استفاده از این نرم افزار اندروید می توانید به راحتی، دقیق و با سرعت بالایی تایپ کنید. این نرم افزار اندروید دارای مجموعه ای از لغات می باشد و به صورت خودکار لغات مشابه کلماتی را که تایپ می کنید به شما پیشنهاد می نماید.

در این صفحه کلید هوشمند و فارسی استیکرهای زیبا و جالبی وجود دارد که شما می توانید از آنها استفاده نمائید. گیف های متعددی در این نرم افزار اندروید وجود دارند که شما می توانید آنها را ارسال نمائید و آنها را ذخیره کنید. در این نرم افزار اندروید شما قادر خواهید بود تم صفحه را تغییر دهید و آن را به هر نحوی که می خواهید سفارشی سازی و طراحی نمائید. امکان ارتقا، پشتیبانی و بهینه سازی این صفحه کلید وجود دارد. این نرم افزار اندروید کامل ترین و هوشمندترین کیبورد فارسی می باشد. نرم افزار اندروید کیبورد هوشمند فارسی Farsi Smart Keyboard دارای رابط کاربری ساده و آسانی است و به راحتی می توان با آن کار کرد و به صورت انگلسی و فارسی تایپ کرد.

برخی از مهمترین ویژگی های نرم افزار اندروید کیبورد هوشمند فارسی Farsi Smart Keyboard:

– صفحه کلید هوشمند فارسی

– پشتیبانی از زبان انگلیسی و فارسی

– امکان پیش بینی لغات مشابه

– دارای استیکرهای زیبا و جالب

– دارای گیف های متعدد

– قابلیت تغییر تم صفحه کلید

– امکان ارتقا، پشتیبانی و بهینه سازی کیبورد

– کامل ترین و هوشمندترین کیبورد فارسی

– دارای رابط کاربری ساده و آسان

نرم افزار اندروید کیبورد هوشمند فارسی Farsi Smart Keyboard امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ را کسب کرده و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار