تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

انتشار تریلری از بسته الحاقی Cursed Sails بازی Sea of Thieves

انتشار تریلری از بسته الحاقی Cursed Sails بازی Sea of Thieves

به تازگی تریلری جدید از بسته الحاقی Cursed Sails بازی Sea of Thieves منتشر شده است که قرار است به‌زودی برای بازی عرضه شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

بازی Sea of Thieves، به عنوان اولین انحصاری کنسول ایکس باکس وان در سال ۲۰۱۸ عرضه شد و تا قبل از عرضه، به عنوان یکی از مورد انتظاترین بازی‌ها به شمار می‌رفت. اما در زمان انتشار، نتوانست آن طور که باید و شاید نظر کاربران و منتقدان را خود جلب کند و در نهایت نمرات ناامیدکننده‌ای کسب کرد. از بزرگ‌ترین مشکلاتی که بازیکنان به آن اشاره داشتند، می‌توان به عدم وجود محتوای بیشتر و یا خسته کننده بودن گیم پلی بازی اشاره کرد.

اما از زمان عرضه بازی تا الان، به‌روزرسانی‌های متخلفی برای بازی عرضه و یا رویداد‌های متعددی در بازی برگزار شده است تا تا آن روند تکراری گیم پلی به مرور زمان کاهش یابد و یا مشکلات بازی، تا حد زیادی برطرف شود که به نظر می‌رسد سازندگان بازی، تا حدودی موفق عمل کرده‌اند. تقریبا ده روز تا انتشار بسته الحاقی رایگان Cursed Sails باقی مانده است که محتویات جدیدی را در دسترس کاربران قرار می‌دهد و اکنون، تریلر جدید آن منتشر شده است.

ما در تریلر جدید بسته Cursed Sails، مشاهده می‌کنیم که تعدادی از اسکلت‌ها در حال جمع آوری تجهیزات هستند و سپس به سمت کشی حمله می‌کنند. یکی از آن‌ها در بازی یک پرچم یا یک نشان را برپا می‌کند که البته به علت برخورد به زمین، خرد می‌شود. این اسکلت‌ها، یک نوع جدیدی از دشمنان هستند که در قالب بسته الحاقی مذکور، به بازی اضافه خواهند شد و قابلیت کنترل کشتی را هم دارند. به همین علت ممکن است تا در بازی با کشتی‌هایی مواجه شوید که به جای انسان‌ها، در آن‌ها اسکلت‌هایی وجود داشتند باشند که قصد دارند به سمت شما یورش بیاورند. همچنین از سویی دیگر، یک کشتی تازه با شکل و شمایلی جدید با نام Brigantine در بازی وجود خواهد داشت. یک قابلیت جدید هم با نام Alliance به بازی اضافه خواهد شد که بازیکنانی که قصد دارند برای تکمیل یک هدف یا ماموریت به سمت آن بروند، دور هم جمع خواهد کرد. در نهایت یک کمپین جدید هم به بازی راه خواهد یافت که با محدودیت زمانی مواجه است و در صورتی که بازیکنان در زمان تعین شده، وظایف مشخص شده را انجام دهند، به جوایز بسیار خوبی دست پیدا خواهند کرد.

بسته الحاقی جدید بازی Sea of Thieves، در تاریخ ۹ مرداد ماه سال ۹۷ مصادف با ۳۱ جولای سال ۲۰۱۸، برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان به صورت رایگان عرضه خواهد شد. در وقت عرضه این بسته، سرورهای بازی در سال ۱۹:۳۰ به وقت ایران شروع به کار خواهند کرد. محتویات دیگری هم به غیر از این بسته الحاقی، در سال جاری عرضه خواهد شد که هر یک اضافات خاصی را با خود همراه دارند. در حال حاضر تیم سازنده بازی یعنی استودیو ریر (Rare)، در حال کار بروی بخش بتل رویال بازی است که هنوز مشخص نیست چه زمانی به بازی اضافه خواهد شد.

در نهایت می‌توانید تریلر جدید بسته الحاقی Cursed Sails عنوان Sea of Thieves را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار