تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

دانلود Alien Shooter 2 – The Legend v1.0.3 – بازی تیرانداز بیگانه ۲ اندروید

بازی اندروید Alien Shooter 2 – The Legend یک بازی جذاب و بینظیر اکشن در سبک تیراندازی میباشد. در این بازی اندرویدی جنگ های بزرگ شروع شده اند و در انتظار شما برای نمایش قدرت و مبارزه هستند. در نقش تیرانداز حرفه ای بازی کنید و از مهارت های تیراندازی برای نابود کردن دشمنان استفاده کنید با دقت به آنها شلیک کنید. با نابود کردن دشمنان و هیولاها زمین را وجود آنها پاک کنیدو حیات زمین را نجات دهید.

در بازی اندروید Alien Shooter 2 – The Legend در میدان های جنگ مولتی پلیر با سایر بازیکنان جهان وارد مبارزه شوید و مهارت مبارزه و تیراندازی خود را به جهان نشان دهید و قهرمان نبردهای مولتی پلیر شوید. در هر مرحله از بازی با موج جدیدی از دشمنان روبرو شوید و تلاش کنید آنها را شکست دهید و به مرحله بعد راه پیدا کنید. ماموریت ها را با موفقیت بهپایان برسانید و به سلاح های متنوع و پیشرفته و قدرتمند دست پیدا کنید و با قدرت بیشتری در میدان های جنگ حاضر شوید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیری ارائه شده است و بازی در فضاهای متنوع و اکشن با حضور کاراکترهای متنوع از دشمنان یک بازی جذاب تیراندازی و اکشن را ارائه داده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Alien Shooter 2 – The Legend  :

– بازی جذاب و بینظیر اکشن در سبک تیراندازی

– بازی در نقش تیرانداز حرفه ای

– نابود کردن دشمنان و هیولاها با شلیک به آنها

– مبارزه در میدان های جنگ مولتی پلیر

– رسیدن به قهرمانی در نبردهای مولتی پلیر

– نابود کردن دشمنان و ورود به مراحل بالاتر

– دست یابی به سلاح های متنوع و پیشرفته و قدرتمند

– دارای فضاهای متنوع و اکشن با گرافیک عالی

– کاراکترهای متنوع از دشمنان

بازی اندروید Alien Shooter 2 – The Legend در گوگل پلی امتیاز ۴٫۷ از ۵٫۰ را به دست آورده است و در مدت زمان بسیار کوتاهی که منتشر شده است بیش از  هزار کاربر این بازی جذاب و بینظیر تیراندازی و اکشن  را دانلود کرده اند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار