تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

Note Teacher v1.2.11 دانلود برنامه آموزش نت های موسیقی

جدیدترین نسخه برنامه Note Teacher

برنامه های اندرویدی می توانند در زمینه های مختلفی به شما کمک کنند. اموزش و یادگیری موارد مختلفی یکی از این برنامه ها می باشد که با استفاده از برنامه های اندرویدی به راحتی یادگیری برای شما میسر شده و می توانید موارد متفاوتی را بیاموزید.

برنامه Note Teacher یک ابزار بسیار جالب است که با استفاده از ان می توانید به یادگیری نت های موسیقی مشغول شوید. موسیقی یکی از جذاب ترین دانش های روز دنیا می باشد که اصول و مبانی اولیه ی خود را نیز دارد. هر قطعه ی اهنگ و ملودی از بخش های کوچک تری تشکیل شده اند که هر کدام از ان ها نام خاص خود را دارند. کوچک ترین واحد های موسیقی نت ها هستند که می توانند صدا ها و نوا ها را ایجاد کنند. با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی این نت ها را یادبگیرید و با استفاده از صفحه کیبردی که در پایین صفحه قرار داده شده است در زمان مناسب نت مشابه را انتخاب کرده و روند یادگیری را ادامه دهید.

Note Teacher دانلود برنامه آموزش نت های موسیقی

ویژگی های برنامه Note Teacher یک ابزار بسیار کاربردی یادگیری نت های موسیقی رد شدن نت های مختلف و انتخاب ان ها وجود یک کیبرد در پایین صفحه امکان تنظیم سرعت رد شدن نت ها امکان وصل کردن کیبرد خارجی به برنامه امکان تنظیم رنج نت ها رابط کاربری بسیار ساده و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه  Note Teacher به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به راحتی به یادگیری نت ها بپردازید. شما می توانید سرعت رد شدن نت ها و همچنین رنج ها را نیز مشخص کنید تا بتوانید راحت تر مراحل را انجام دهید. همچنین در صورت پشتیبانی گوشی شما امکان وصل کردن یک دستگاه کیبرد به برنامه نیز میسر می باشد تا از طریق ان بتوانید نت ها را انتخاب کنید. روش کار با برنامه بسیار ساده و اسان می باشد و به راحتی انجام پذیر است.

تریلر رسمی بازی یا برنامه مرورگر شما قادر به پخش این ویدیو نیست!

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار