تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

دانلود Cortana v2.10.9.2279 – نرم افزار دستیار صوتی کورتانا اندروید

نرم افزار اندروید Cortana یک نرم افزار جالب و سودمند برای انجام کارهای روزانه با تلفن همراه از طریق صحبت کردن میباشد. با دادن برنامه های خود به این نرم افزار اندرویدی هیچ قرار کاری و یا کارهای شخصی روزانه ای را فراموش نخواهید کرد به طور مثال با یادآوری زمان های مشخص و مهم به شما کمک میکند بر اساس ترافیک خیابانها و شرایط آب و هوا بهترین زمان رفتن به خانه و یا ترک اداره برای رسیدن به جلسه کاری و… را از دست ندهید.

با نرم افزار اندروید Cortana میتوانید بدون تایپ کردن، با صحبت کردن از نرم افزار بخواهید برای شما تماس با شخص مورد نظرتان را ایجاد کند و یا یک ایمیل ارسال کند و حتی نرم افزارهای مورد نظرتان را باز کند. با صحبت کردن با این نرم افزار اندرویدی هر کاری را در سریعترین زمان ممکن بدون استفاده از تایپ کردن و استفاده از انگشتان میتوانید انجام دهید. با نصب نسخه کامپیوتری این نرم افزار اندرویدی میتوانید بین کامیوتر و تلفن همراهتان اتصال برقرار کنید و نوتیفیکیشنهای تلفن همراه را روی صفحه کامپیوترتان مشاهده کنید و حتی میتوانید از طریق کامپیوتر به پیامها پاسخ هید.

 نرم افزار اندروید Cortana میتواند بهترین رستورانها در نزدیکی شما را معرفی کند همچنین زمان کنسرت خواننده مورد علاقتان را به شما اعلام میکند. رابط کاربری بسیار آسان در این نرم افزار اندرویدی به شما کمک میکند به راحتی کارهای روزمره با تلفن همراه را در زمانی کوتاه انجام دهید.

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Cortana :

– انجام کارهای روزانه با تلفن همراه از طریق صحبت کردن

– پیشنهاد بهترین زمان رفتن به هرجایی بر اساس ترافیک خیابانها

– ایجاد تماس با شخص مورد نظر از طریق اعلام صوتی

– ارسال ایمیل و یا پیام با صحبت کردن

– انجام هر کاری با صحبت کردن در کوتاه ترین زمان

– امکان اتصال گوشی با کامپبوتر از طریق سینک کردن

– دریافت نوتیفیکیشنهای تلفن همراه روی کمپیوتر

– معرفی بهترین رستورانها در نزدیکی شما

– اعلام  زمان کنسرت خواننده مورد علاقتان

– دارای رابط کاربری آسان

نرم افزار اندروید Cortana در گوگل پلی امتیاز ۴٫۲ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون بیش از ۵ میلیون کاربر در مارکت گوگل پلی این نرم افزار کاربردی  را دانلود کرده اند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار