تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

دانلود Baby Tiger Care My Cute Virtual Pet Friend 1.0.89 – بازی مراقبت از بچه ببر اندروید

Baby Tiger Care My Cute Virtual Pet Friend عنوان یکی از بازی های فوق العاده که در سبک تفننی می باشد و توسط TutoTOONS طراحی و به صورت رایگان در مارکت اندروید عرضه شده است لیلی یک ببر بامزه و کوچولو می باشد که حال شما باید از او مواظبت کنید و تمامی نیازهای او را برطرف نمایید. در هر روز با او بازی کنید و یا او را به حمام ببرید و هر کاری که باعث میشود لیلی خوشحال شود را انجام دهید هر وسیله ای که به کمک آن بخواهید از این بچه ببر نگهداری کنید در بازی وجود دارد که در بخش های مختلف قادر هستید از آنها استفاده نمایید.

سعی کنید با لیلی همانند یک بچه کوچیک رفتار کنید و لباس های زیبایی برایش خریداری نموده و در زمانی که گرسنه است غذاهای خوشمزه ای به او بدهید تا دوباره انرژی قبلی اش را بدست آورد. از انرژی صحبت کردیم باید گفت لیلی زمانی که خسته میشود به خواب کافی نیاز دارد تا دوباره بتواند با شما بازی کند پس سعی کنید زمانی که خسته شد او را به رختخوابش ببرید هر روز جوایزی در بازی وجود دارد که با وارد شدن میتوانید آنها را دریافت کنید.

ویژگی های بازی Baby Tiger Care My Cute Virtual Pet Friend اندروید : سفارشی سازی بخش های مختلف برای زیبایی محیط انجام کارهای مختلف مانند بازی کردن، حمام کردن، غذا دادن پیدا کردن بازی های سرگرم کننده در مکان های غیر منتظره امکان جمع آوری جوایز plushie منحصر به فرد در بازی خرید نمودن غذاهای مورد علاقه لیلی برای خوشحالی اش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار