تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

دانلود Impossible Stunts Car Racing Driving Simulator v1.0.2 – بازی شبیه سازی مسابقه رانندگی اندروید


بازی اندروید Impossible Stunts Car Racing Driving Simulator یک بازی شبیه سازی مسابقه اتومبیل رانی شگفت انگیز است. این بازی اندروید دارای چالش ها و موانع مختلفی است و مسیرهای آن بسیار خطرناک هستند بنابراین شما باید بسیار مراقب باشید. این مسیرهای غیرمنتظره به شیوه ای واقع بینانه ساخته شده اند و باید مراقب باشید که کنترل ماشین را از دست ندهید و سقوط نکنید. این مسیرها در وسط آسمان ساخته شده اند و شامل مسیر لوله ای، مسیر مسابقه اسکی و … می باشد. در این بازی شما می توانید ماشین های مسابقه ای جدیدی کشف کنید.

در این بازی چالش هایی با مدت زمان محدود وجود دارد و با تکمیل هر ماموریت هیجان انگیز یک چالش جدید و غیرممکن کشف می کنید. برای جلوگیری از تصادف می توانید از زوایای مختلف دوربین استفاده کنید. در این بازی اندروید انواع وسایل نقلیه مانند جیپ، تریلر و … وجود دارند که می توانید رنگ آنها را تغییر دهید. این بازی دارای حالت های مختلفی مانند حالت سرگرم کننده، پیش فرض، مسابقه و … می باشد. در این بازی سطوح مختلفی مانند Container Combo، مسابقه ماشین های سنگین، ۸ توپ جدول، مسیر لوله ای و پیچ دونده وجود دارد. بازی اندروید Impossible Stunts Car Racing Driving Simulator دارای فیزیک واقع گرایانه و گرافیک ۳D می باشد و تجربه یک رانندگی واقعی را به شما می دهد.

برخی از مهمترین ویژگی های بازی اندروید Impossible Stunts Car Racing Driving Simulator:

– بازی شبیه سازی مسابقه اتومبیل رانی شگفت انگیز

– دارای چالش ها و موانع مختلف

– دارای مسیرهای بسیار خطرناک

– امکان کشف چالش جدید با تکمیل هر ماموریت

– دارای حالت های مختلفی مانند حالت سرگرمی، پیش فرض، مسابقه و …

– دارای سطوح مختلفی مانند Container Combo، مسیر لوله ای و پیچ دونده و …

– دارای فیزیک واقع گرایانه و گرافیک ۳D

بازی اندروید Impossible Stunts Car Racing Driving Simulator در گوگل پلی امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ را کسب کرده و تا کنون تعداد زیادی از کاربران این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT’S NEW
New Sports Car And Racing Cars Added.
Chill ... "android.permission.READ_PHONE_STATE permission" is just added for better ad experience, no harm. chill
No More Crashes.
Now More Player Friendly And Smooth Controls.
Offroad Games Studio Challenge You To Complete The Most Interesting Extreme Challenges Of Stunts. Be Ready For Driving Through Mazez, Concrete Pipes, Container Combos On Sky.
Challenge Accepted Or Not?

Impossible Stunts Car Racing Driving SimulatorImpossible Stunts Car Racing Driving Simulator1Impossible Stunts Car Racing Driving Simulator2Impossible Stunts Car Racing Driving Simulator4Impossible Stunts Car Racing Driving Simulator3
مرورگر شما از تگ video پشتیبانی نمی کند. دانلود ویدئو

8.3 مگابایت

2.0 دقیقه

آموزشهای مرتبط

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار