تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

یک درجه سختی و دشمن جدید برای عنوان They Are Billions معرفی شد

استودیوی Numantian Games، این روزها سخت مشغول کار برروی بخش داستانی عنوان They Are Billions است. در کنار توسعه‌ی این بخش، این استودیو محتوای جدیدی برای بخش Survival بازی معرفی و عرضه کرده است. آخرین به‌روزرسان منتشر شده برای این عنوان نوع جدیدی از زامبی‌ها را با نام Infected Giant به بازی اضافه می‌کند. این […]

یک درجه سختی و دشمن جدید برای عنوان They Are Billions معرفی شد

استودیوی Numantian Games، این روزها سخت مشغول کار برروی بخش داستانی عنوان They Are Billions است. در کنار توسعه‌ی این بخش، این استودیو محتوای جدیدی برای بخش Survival بازی معرفی و عرضه کرده است.

آخرین به‌روزرسان منتشر شده برای این عنوان نوع جدیدی از زامبی‌ها را با نام Infected Giant به بازی اضافه می‌کند. این زامبی جدید که از کلاس Behemoth است، به قدری بزرگ و قدرتمند است که از همان ابتدای شروع بازی، مکان آن رو نقشه به شما نشان داده می‌شود تا شما بتوانید تا زمان آماده شدن پایگاهتان از رفتن به سمت آن‌ها خودداری کنید.

این زامبی تنها در درجه سختی Challenging و بالاتر در بازی حضور خواهد داشت. در کنار اضافه شدن یک زامبی به بازی، یک درجه سختی جدید نیز برای این عنوان معرفی شده است. در درجه سختی Nightmare، تعداد دشمنان ۳۰ درصد نسبت به درجه سختی Brutal افزایش خواهد یافت و شاهد حضور ۳ عدد Infected Giant خواهیم بود.

درکنار اضافه شدن یک زامبی و درجه سختی جدید، تغییرات و بهبودهای زیادی در زره‌ها و دیگر آیتم‌های بازی ایجاد شده است. همچنین برخی نقشه‌های این عنوان نیز دستخوش تغییراتی شده‌اند. لیست تمامی این تغییرات را می‌توانید در وبسایت بازی مطالعه کنید.

عنوان استراتژی They Are Billions هم‌اکنون به صورت دسترسی زودهنگام برروی پلتفرم استیم در دسترس است.

منبع متن: gamefa

یکشنبه, 28 مرداد 1397 اکبری بازدید: 17 نوشتن دیدگاه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار