تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

دانلود Bike Race Extreme Motorcycle Racing Game v4.1 – بازی مسابقات موتوری اندروید

بازی اندروید Bike Race Extreme Motorcycle Racing Game یک بازی جذاب و بینظیر در سبک موتور سواری برای دوست داران سرعت و موتور میباشد. در این بازی اندرویدی باید تمام مهارت های موتور سواری خود را به کار بگیرید و ثابت کنید بهترین موتور سوار هستید. موتور خود را در شرایط مختلف تحت کنترل خود بگیرید و از موانع مسیرهای پر پیچ و خم  و خطرناک عبور کنید و هیجان بینظیری را تجربه کنید. در ۶۰ مسیر مختلف موتور سواری کنید و با چالش های مختلف در مسیر روبرو شوید و از لوپ های خطرناک عبور کنید.

در بازی اندروید Bike Race Extreme Motorcycle Racing Game قفل ۵ نوع موتور مختلف را باز کنید و در فضاهای متنوع از مسیرهای مختلف عبور کنید و از مناظر لذت ببرید. در ۳۰ مرحله مهارتهای خود را به نمایش بگذارید و با عبور از رمپها، لوپ ها و مسیرهای متنوع به مراحل سخت تر برسید. با ابزارهای کنترلی کامل میتوانید تسلط دقیق به بازی و موتور خود داشته باشید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیری ارائه شده است و بازی در فضاهای متنوع و زیبا یک بازی جذاب موتور سواری را ارائه داده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Bike Race Extreme Motorcycle Racing Game:

–  بازی جذاب و بینظیر در سبک موتور سواری

– استفاده از تمام مهارت های موتور سواری

– تحت کنترل گرفتن موتور در شرایط مختلف

– بازی در  ۳۰ مرحله مختلف

– عبور از ۶۰ مسیر مختلف با لوپهای مختلف

– عبور از موانع مسیرهای مختلف و خطرناک

– تجربه هیجان بینظیر با موتور سواری

– باز کردن قفل موتورهای جدید و قدرتمندتر

– عبور از فضاهای متنوع و مسیرهای مختلف

– دارای ابزارهای کنترلی کامل

– دارای گرافیک عالی

بازی اندروید Bike Race Extreme Motorcycle Racing Game  در گوگل پلی امتیاز ۴٫۰ از ۵٫۰ را به دست آورده است و بیش از یک میلیون   کاربر این بازی جذاب موتور سواری  را دانلود کرده اند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار