تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

اطلاعات تازه‌ای از ذخیره سازی ابری و بازی‌های NES سرویس آنلاین نینتندو سوییچ منتشر شد

اطلاعات تازه‌ای از ذخیره سازی ابری و بازی‌های NES سرویس آنلاین نینتندو سوییچ منتشر شد

پس از اشاره محدود و کوتاه نینتندو به سرویس آنلاین نینتندو سوییچ در دایرکت روز جمعه، این شرکت به تازگی صفحه‌ی بخش سوالات پرتکرار (FAQ) این سرویس در وب‌سایت خود را به‌روزرسانی کرده است. حال اطلاعات جالبی از این طریق بدست آمده است.

این‌طور که به نظر می‌رسد، در صورت عدم تمدید سرویس آنلاین توسط کاربران، داده‌های ذخیره شده‌ برروی سرور ابری از بین می‌روند. همچنین با این‌که می‌توان عناوین NES را به صورت آفلاین تجربه کرد اما مشترکین باید هر هفت روز یکبار به اینترنت متصل شوند.

شما می‌توانید اطلاعات این بخش که در صفحه‌ی وب‌سایت نینتندو منتشر شده است را در ادامه مشاهده کنید:

پس از این‌که زمان اشتراک من به پایان می‌رسد، آیا داده‌های ذخیره شده‌ی ابری و بازی‌های NES من نیز پاک می‌شوند؟

داد‌های ذخیره شده در فضای ابری تا زمانی که اشتراک فعال نینتندو سوییچ آنلاین را دارید، قابل دسترس‌اند.

بازی‌های کلاسیک NES و فایل‌های داده‌ی‌ آن‌ها پاک نخواهند شد؛ مگر این‌که کاربر تصمیم بگیرد به صورت دستی این‌ کار را انجام دهد. این موارد به صورت محلی برروی کنسول نینتندو سوییچ ذخیره می‌شوند اما بدون داشتن اشتراک فعال سرویس آنلاین نینتندو سوییچ قابل دسترس نیستند.

برای مقایسه با دیگر کنسول‌ها باید بگوئیم که ذخیره سازی ابری برروی اکس‌باکس وان کاملاً رایگان است. حال با این‌که ذخیره سازی ابری برروی پلی‌استیشن ۴ مستلزم داشتن اشتراک پلی‌استیشن پلاس است. اما این سرویس ۶ ماه به کاربر فرصت می‌دهد تا در صورت اختیار، اشتراک خود را تمدید کند؛ در این مدت شما می‌توانید به داده‌های خود دسترسی پیدا کنید. به نظر می‌رسد که نینتندو چنین راهکاری را در نظر ندارد. البته شاید در آینده شاهد شفاف سازی بیشتری در این مورد باشیم.

حال در مورد بازی‌‌های NES باید بگوئیم که طبق صفحه‌ی سوالات پرتکرار، تا زمانی که اشتراک کاربر فعال است، وی می‌تواند به مدت ۷ روز به صورت آفلاین این عناوین را تجربه کند.

آیا تنها زمانی که به اینترنت دسترسی دارم می‌توانم بازی‌های NES را تجربه کنم؟ 

شما می‌توانید بدون اتصال به اینترنت، بازی‌های NES را برای مدت حداکثر ۷ روز تجربه کنید. اگر نمی‌توانید این عناوین را اجرا کنید، لطفاً سعی کنید دوباره به اینترنت متصل شوید.

به عبارت دیگر، برای تجربه عناوین NES برروی نینتندو سوییچ، باید هر هفت روز یکبار به اینترنت متصل شوید. جهت آشنایی با سرویس آنلاین نینتندو سوییچ و قیمت اشتراک‌های مختلف آن به اینجا مراجعه کنید.

سرویس آنلاین نینتندو سوییچ در تاریخ سه شنبه ۲۷ شهریور ماه ۱۳۹۷ (۱۸ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) راه اندازی خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار