تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

شایعه: در پلی‌استیشن ۵، شاهد PSN دگرگون‌شده‌ای خواهیم بود

شایعه: در پلی‌استیشن ۵، شاهد PSN دگرگون‌شده‌ای خواهیم بود

پلی‌استیشن نتورک (Playstation Network) یا به اختصار PSN، در زمان کنسول پلی‌استیشن ۳ واقعاً اوضاع وحشتناکی را طی کرد؛ هرچند به صورت رایگان در دسترس قرار داشت. با این حال، سونی برای کنسول پلی‌استیشن ۴، به طور چشمگیری به بهبود PSN پرداخت که البته هنوز هم کامل نیست و نیاز به بهبود و پیشرفت‌های قابل توجهی در بعضی مناطق جهان دارد.

حالا ظاهرا، بهبود PSN برای کنسول پلی‌استیشن ۵ در دستور کار گرفته است که شاید برای عده‌ای خبری ناامیدکننده باشد. بر اساس گزارش جز کوردن (Jez Corden) از وب‌سایت ویندوز سنترال، سونی در حال آماده‌سازی یک پلتفرم بزرگ و به‌روزرسانی عظیمِ ساختاری از PSN برای کنسول پلی‌استیشن ۵ است.

متاسفانه کوردن خیلی در این باره صحبت نکرد و به ذکر همین نکته بسنده کرد. با این حال، پیش‌بینی می‌شود که شاهد تغییر بزرگی برای PSN به همان اندازه تغییرات PSN پلی‌استیشن ۴ نسبت به PSN پلی‌استیشن ۳ خواهیم بود.

سونی تا اینجای کار، پیروز مطلق نسل هشتم کنسول‌های بازی است هرچند مدتی است که شاهد افول آن‌ها در بخش روابط عمومی هستیم.

عدم امکان تغییر نام حساب کاربری در پلی‌استیشن نتورک و همچنین عدم پشتیبانی از قابلیت کراس-پلتفرم (Cross-Platform) باعث انتقادات زیادی از تصمیمات سونی شده است. باید دید که آیا با عرضه کنسول پلی‌استیشن ۵ و تغییرات عظیم پلی‌استیشن نتورک، چنین امکاناتی برای کاربران پلی‌استیشن فراهم خواهد شد یا آن‌ها باید همچنان به آینده‌ای دور امیدوار باشند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار