تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

قابلیت Ranked Role به سرویس پلاس بازی Dota 2 اضافه شد

قابلیت Ranked Role به سرویس پلاس بازی Dota 2 اضافه شد

یکی از محبوب‌ترین امکاناتی که امسال به Battle Pass اضافه شده بود، قابلیت Ranked Role بود. این قابلیت به بازی‌بازان اجازه می‌داد مسابقه‌ای را براساس نقشی (Role) که به آن علاقه دارند، پیدا کنند. حال شرکت ولو (Valve) با پایان Battle Pass، این قابلیت را به سرویس پلاس اضافه کرده است. 

در حالت Ranked Role هر بازی‌باز یکی از نقش‌های Carry، Mid و یا دیگر نقش‌ها را پیش از شروع جست و جوی بازی انتخاب می‌کند. با این کار سیستم تیم‌یابی بازی ۵ بازی‌باز را به نحوی در یک تیم قرار می‌دهد که از هر نقش یک نفر در تیم حضور داشته باشد.

اگر با استفاده از این قابلیت وارد مسابقه شدید و یکی از بازی‌بازان، برخلاف نقش انتخابی خود عمل کرد، شما می‌توانید این فرد را گزارش کنید. افراد گزارش شده براساس وضعیت رفتاری حساب خود برای مدتی محدود قادر به شرکت در بازی‌های عادی و Rank نبوده و فقط می‌تواند با استفاده از حالت Single Draft به بازی بپردازند. شرکت ولو هنوز بیانیه‌ای درباره‌ی مدت در دسترس بودن این قابلیت منتشر نکرده است.

برای تشویق بازی‌بازان به استفاده از این قابلیت، به کسانی که در ۵ بازی به پیروزی برسند ۵۰۰۰ عدد Shard هدیه داده می‌شود. از این Shardها می‌توانید برای خرید آیتم‌های موجود در فروشگاه بازی استفاده کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار