تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

دانلود Desktop Reminder 2.132 نرم افزار برنامه ریز و یادآوری کننده کارها

دانلود Desktop Reminder نرم افزار برنامه ریز و یادآوری کننده کارها

Desktop Reminder 2.132 نرم افزار کاملا رایگان برنامه ریز و یادآوری کننده کارها تحت ویندوز است. بسیار کاربردی، کوچک و جالب با امکاناتی برای مدیریت سریع و کارای آنچه باید انجام دهید.

معرفی اولیه نرم افزار Desktop Reminder :
با استفاده از این نرم افزار می توانید رد تمام کارهای مهم و ضروری فعلی و آتی را نگهداری کنید و برای آنها برنامه ریزی کنید حتی هفته ها و ماهها جلوتر، صرف اینکه مطمئن شوید هیچ چیزی را یادتان نمی رود و از دست نمی دهید.
اگر بخواهیم در همین ابتدا، مزایای اصلی Desktop Reminder را به طور خلاصه بگوییم:
– عدم نیاز به ورود از/به و شروع/پایان کار
– دارای تقویم دوازده ماهه با تعیین هفته ها در آن
– قابلیت تعیین و تعریف کارها هفته ها و ماه ها جلوتر
– نصب سریع و آسان
– کوچک، سبک، آسان برای استفاده و رایگان
– قابلیت تعیین کارهای تکرار شونده روزانه، هفتگی و ماهانه مثلا اول ژانویه، دومین شنبه ماه یا ساده تر جمعه ها و …
– اعلام به صورت پیغام برای کارها در زمان تعیین شده مثلا فردا ساعت ۱۹:۴۵ تبریک تولد مادربزرگ عزیز
در ادامه می خواهیم شما را با نحوه استفاده از Desktop Reminder بیشتر آشنا کنیم. البته اگر که تمایل داشته باشید! پس با ما همراه باشید.

رویداد مانیتور SVC یک نرم افزار کاربردی تنها سرویس است که نظارت بر در زمان واقعی رویدادهای مهم سیستم برای کمک به در تشخیص فعالیت نرم افزارهای مخرب است. آن را برای ایجاد فایل، حذف فایل نظارت، فایل های PE کاهش یافته است به دیسک، فرآیندهای ایجاد، ماژول بارگذاری می شود، رانندگان بارگذاری شده و تغییرات در رجیستری. هر رویداد را در یک فایل صرفه جویی در تمام جزئیات مهم، مانند تاریخ / زمان، نام فرایند، فرایند پدر و مادر، نام فایل و خیلی بیشتر وارد سایت شوید. این نسخه خدمات است به طور خاص برای شرکت هایی که می خواهند به نصب آن بر روی هزاران نفر از رایانه های شخصی ساخته شده است، آن را بدون رابط کاربری گرافیکی و آن را به عنوان یک سرویس در پس زمینه اجرا می شود، در نتیجه حساب استاندارد کاربر، تعویض سریع کاربر، چند کاربر و غیره شما همچنین می توانید حمایت ایجاد قوانین حذف سفارشی (حمایت از نویسه عام) به وقایع خاص ورود به سیستم نیست.


گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار