تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

به‌روزرسانی بزرگ Stardew Valley این ماه منتشر خواهد شد

به‌روزرسانی محتوایی بزرگ بازی Stardew Valley، این ماه توسط توسعه‌ دهنده‌ی آن یعنی اریک بارون (Eric Barone) ملقب به ConcernedApe، منتشر خواهد شد تا علاوه بر افزودن محتوای قابل توجه جدید به بازی، اکثر باگ‌های آن را رفع و بهبودهای کلی به آن ببخشد.

Stardew Valley که با عرضه در سال ۲۰۱۶ توانست سر و صدای زیادی میان بازی‌های مستقل بکند، یک شبیه‌ساز مزرعه‌داری به سبک بازی‌های Harvest Moon است. از زمان عرضه، این بازی با موفقیت عظیمی رو‌به‌رو شده و برروی سیستم عامل اندروید نیز منتشر شده است. جدیدترین به‌روزرسانی آن با نام ۱٫۴، یک به‌روز‌رسانی بزرگ خواهد بود که به گفته‌ی بارون، تقریبا تمام جنبه‌های بازی را بهبود خواهد داد.

یکی از مواردی که بارون تمرکز زیادی در این آپدیت بر آن کرده است، صیقل زدن بیشتر بازی و مرتب کردن کدهای آن جهت اجرای بهتر است. البته، این به‌روز‌رسانی بدون محتوای تازه نیست. البته بارون ترجیح داده در این باره صحبت نکند و اجازه دهد خود بازی‌بازان محتوای جدید آن را کشف کند. با این حال، او قول داده است تا بخش‌های زیادی گسترش یا بهبود یافته‌اند و مقدار خوبی محتوا به پایان بازی اضافه شده است.

این به‌روز‌رسانی سه شنبه، ۵ آذر ۱۳۹۸ (۲۶ نوامبر میلادی ۲۰۱۹) برروی تمام پلتفرم‌های موجود، به صورت رایگان عرضه خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار