تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

برخی از ویژگی‌های معرفی شده‌ی استیدیا در زمان عرضه در دسترس نخواهند بود

براساس اطلاعات منتشر شده در جریان آخرین پرسش و پاسخ انجام شده با مسئولین سرویس گوگل استیدیا، مشخص شده است که برخی دیگر از ویژگی‌های مهم و کلیدی این سرویس، مدتی پس از عرضه در دسترس کاربران قرار می‌گیرند.

کم‌تر از یک هفته‌ی دیگر تا پایان انتظارها و انتشار رسمی سرویس استریم بازی‌های شرکت گوگل یعنی استیدیا زمان باقی مانده است. بسیاری بر این باور هستند که تکنولوژی استریم بازی‌ها در فضای ابری آینده‌ی صنعت بازی‌های ویدئویی را شکل می‌دهد. با این حال، تبلیغات و اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت گوگل درباره‌ی سرویس استیدیا تا به امروز، بسیار محدود و بسیار خلاصه بوده است. با وجود ظرفیت بسیار بالای سرورهای ابری، معرفی فهرست بازی‌های گوگل استیدا و حتی خبر ساخت یک بازی فرست پارتی برای این سرویس نتوانست هواداران را آن‌طور که باید، هیجان‌زده کند. اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که نسبت به توانایی و احتمال موفقیت گوگل استیدیا تردید دارید، خبر امروز احتمالا شما را بیش از پیش نسبت به این سرویس دلسرد خواهد کرد.

در جریان یک پرسش و پاسخ در وب‌سایت Reddit، اطلاعات جدیدی از شرایط و امکانات سرویس گوگل استیدیا در زمان عرضه، منتشر شده است. متاسفانه این اطلاعات بیش از هرچیز، نقص‌ها و کمبودهای این سرویس در روز عرضه را نمایان می‌کنند. پیش از این اعلام شده بود که استفاده از کنترلر بی‌سیم استیدا در زمان عرضه تنها به دستگاه Chromecast Ultra محدود خواهد شد و به نظر می‌رسد این تنها مشکل سرویس ابری شرکت گوگل در روز عرضه نخواهد بود.

اگرچه سرویس گوگل استیدیا از سیستم اچیومنت‌ پشتیبانی می‌کند ولی براساس اطلاعات منتشر شده، رابط کاربری اختصاصی مربوط به مدیریت و نمایش اچیومنت‌ها مدتی پس از آغاز کار سرویس استیدیا به این سرویس اضافه خواهد شد (البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که این سرویس اطلاعات مربوط به اچیومنت‌های شما را از همان ابتدا ذخیره خواهد کرد و این اطلاعات از بین نمی‌روند). نکته‌ی دیگر این که دو ویژگی مهم Buddy Pass و Family Sharing که قرار بود در دسترس خریداران نسخه‌ی Founders Edition قرار گیرد، در زمان عرضه‌ی سرویس گوگل استیدیا قابل استفاده نخواهند بود. متاسفانه شرکت گوگل تا به این لحظه هیچ اطلاعاتی از زمان دقیق و یا حتی بازه‌ی زمانی عرضه‌ی این ویژگی‌ها و امکانات جدید را منتشر نکرده است.

سرویس گوگل استیدیا در تاریخ ۲۸ آبان ماه سال جاری (۱۹ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز خواهد کرد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از این سرویس و بازی‌های موجود در آن، آخرین قسمت از آیتم ویدئویی گیمفان را از طریق نشانی قرار گرفته مشاهده نمایید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار