تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

Romancing SaGa 3

Romancing SaGa 3 در سال 1995 و در ژاپن منتشر شد و در آن سال همه آن بازی را یک شاهکار معرفی کردند . این بازی که در سبک نقش آفرینی بود اکنون از ژاپن به غرب و سایر کشورها وارد شده است . این بازی یک ریمستر HD است که گرافیک بهتر نسبت به نسخه اولیه دارد . داستان این بازی درباره ستاره ای است که هر 300 سال یکبار طلوع می کند و جهان ما را تهدید می کند و هر کسی که در آن زمان به دنیا بیاید محکوم به مرگ هستند و همه می میرند چه جانور چه انسان همه در روز تولد خود می میرند . اما در یکی از این ادوار 300 ساله کودکی به دنیا آمد که توانست شب را به صبح برساند و زنده بماند و زمانی که بزرگ شد تبدیل به یک شرور مطلق گشت و چون در روز مرگ ستاره ای به دنیا آمده بود قدرت گرفتن جان انسان ها و زورگویی علیه آنها را داشت و در مدت زمانی که زنده بود ، به دنیا با بی عدالتی حکومت می کرد تا اینکه بر اثر کهولت سن از دنیا می رود . در دوره 300 سال بعد نیز کودکی با همان شرایط به دنیا آمد و باز به مردم زورگویی کرد و از دنیا رفت . حالا دو دهه از زمان طلوع ستاره مرگ باقی مانده است و در سال 280 ، همه مردم در یاس و ناامیدی هستند که بعد از گذشت این مدت کودک بعدی کجا به دنیا می آید و آیا شرور است یا عادل . بازی Romancing SaGa 3 که نسخه جدید این بازی است دارای گرافیک بهینه تر ، 8 شخصیت جدید و منحصر به فرد ، داستان و سناریو جدید و به روز عملکرد جدید و بهتر بازی ، یک سیاه چال و هزار توی جدید که می توانید آن را کشف کنید و سلاح های جدید به دست بیاورید و … می باشد .

Romancing SaGa 3 - FitGirl

The celebrated RPG classic comes west for the first time! Developed by industry veterans including the legendary developer Akitoshi Kawazu, Romancing SaGa 3 was originally released in Japan in 1995. This HD remaster of the legendary RPG masterpiece introduces optimized graphics, a new dungeon to explore, new scenarios and a new game+ function. Select one of the 8 unique protagonists and embark on an epic adventure defined by your own choices .

گالری تصاویر به اشتراک بگذارید لینک دانلود

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار