تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

دانلود Ringtones maker MP3 v1.33 – نرم افزار ایجاد رینگتون اندروید

نرم افزار اندروید Ringtones maker MP3 جهت ایجاد آهنگ زنگ می باشد. این نرم افزار به شما اجازه می دهد که به راحتی از موسیقی های خود آهنگ زنگ ایجاد کنید. شما قادر خواهید بود که فایلهای MP3 را برش دهید و از آنها آهنگ زنگ ایجاد نمایید. این نرم افزار برای برش؛ ویرایش و ایجاد آهنگ زنگ آسان و راحت می باشد. برای کار با این نرم افزار باید مراحل ذیل را انجام دهید: یک موسیقی از کتابخانه خود انتخاب کنید؛ یک قسمت از آن را با مکان نما و با بزرگ نمایی انتخاب کنید؛ با گوش دادن به آن دوباره آن را تایید نمایید؛ ابتدا و انتهای آهنگ را محو کنید؛ آن را بعنوان آهنگ زنگ یا صدای اعلان تنظیم کنید.

شما می توانید این آهنگ ایجاد شده را به یکی از مخاطبین اختصاص دهید. همچنین شما می توانید آهنگ ایجاد شده را از طریق ایمیل با دوستانتان به اشتراک بگذارید. این نرم افزار اندروید دارای Caller ID می باشد و می تواند تمام تماس گیرنده ها حتی افرادی که در فهرست تماس شما نیستند را شناسایی کند. نتایج Caller ID پس از تماس نمایش داده می شود. همچنین به شما اجازه می دهد مستقیما با افرادی که در دفترچه تماس هستند تماس بگیرید. شما می توانید Caller ID را از منوی تنظیمات فعال یا غیرفعال نمایید.

برخی از مهمترین ویژگی های نرم افزار اندروید Ringtones maker MP3:

– امکان ایجاد آهنگ زنگ

– امکان برش فایلهای MP3

– امکان  برش؛ ویرایش و ایجاد آهنگ زنگ از آهنگ ها

– قابلیت اختصاص آهنگ ایجاد شده به یکی از مخاطبین

– قابلیت به اشتراک گذاری آهنگ ایجاد شده از طریق ایمیل

– دارای Caller ID

– امکان تماس با افراد از طریق Caller ID

– امکان فعال یا غیرفعال کردن Caller ID

– دارای رابط کاربری ساده

نرم افزار اندروید Ringtones maker MP3 در فروشگاه گوگل پلی دارای امتیاز ۴٫۰ از ۵٫۰ می باشد و تا کنون بیش از ۵ میلیون کاربر در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار