تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

دانلود Fidget Spinner – The Music Game v1.0.13 – بازی اسپینرهای نامنظم اندروید

بازی اندروید Fidget Spinner – The Music Game یک بازی جذاب و سرگرم کننده میباشد. در این بازی اندرویدی بازی با اسپینرهای سرگرم کننده را در دستگاه اندرویدی تجربه کنید.کنترل ۲ اسپینر را به طور هم زمان به دست بگیرید و آنها را بچرخانید و از لرزشی که در دستگاه اندرویدی با چرخش خود ایجاد میکنند احساس در دست داشتن یک اسپینر واقعی را داشته باشید. با چرخش اسپینرها موزیک های مختلف خلق کنید و اعصاب خود را آرام کنید.

در بازی اندروید Fidget Spinner – The Music Game با ۳۲ طرح مختلف از اسپینرها بازی کنید و چرخش طرح های مختلفی که در زندگی واقعی وجود ندارند را تجربه کنید. با جلوه های ویژه تصویری بعدهای مختلف از اسپینرها و عمق چرخش آنها را درک کنید و ببینید. با موزیک های متنوع در طول بازی یک گیم پلی جذاب را تجربه کنید. مهارت های خود را ارتقا دهید و به بهترین بازیکن اسپینر تبدیل شوید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیری ارائه شده است و بازی در فضاهای رنگارنگ و موزیکال یک بازی جذاب را ارائه داده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Fidget Spinner – The Music Game  :

– سرگرم شدن با اسپینرهای مختلف و موزیک

– به دست گرفتن کنترل ۲ اسپینر به طور هم زمان

– چرخاندن اسپینرها و ایجاد لرزش از چرخش آنها

– خلق موزیک هم زمان با چرخش اسپینرها

– بازی با ۳۲ طرح مختلف از اسپینرها

– مشاهده عمق و بعدهای مختلف از اسپینرها

– دارای جلوه های ویژه تصویری

– دارای موزیک های متنوع و زیبا

– دارای گرافیک عالی و  فضاهای رنگارنگ و موزیکال

بازی اندروید Fidget Spinner – The Music Game در گوگل پلی امتیاز ۴٫۱ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و یک میلیون کاربر در گوگل پلی این بازی سرگرم کننده و جذاب را دانلود کرده اند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار