تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

دانلود Controlim (Pro) – Parental Control & Family Time v1.0 – نرم افزار ک

دانلود نرم افزار اندروید Controlim (Pro) – Parental Control & Family Time 1.0 با قیمت ۴٫۴۹ دلار در رسانه جوان موبایل

نرم افزار اندروید Controlim Pro یک نرم افزار کاربردی برای کنترل کامپیوتر از راه دور میباشد. با این نرم افزار اندرویدی میتوانید زمانی که در کنارکامپیوترتان نیستید آن را کنترل کنید و زمانی که کسی از کامپیوتر شما استفاده میکند متوجه شوید و ببینید از کامپیوتر شما چه استفاده ای میکنند. این نرم افزار اندرویدی برای والدین نرم افزار خوبی میباشد که با آن میتوانند فعالیت های فرزندانشان با کامپیوتر را زیر نظر بگیرند و مشاهده کنند از چه وبسایت هایی دیدن میکنند و چه مدت از وقتشان را با کامپیوتر میگذرانند.

با نرم افزار اندروید Controlim Pro میتوانید کنترل کامپیوتر را به دست بگیرید و زمان پایان استفاده از کامپیوتر را به فرزندان اطلاع دهید و دسترسی آنها به کامپیوتر را ببندید. با این نرم افزار اندرویدی میتوانید کامپیوتر خود را خاموش کنید. در صورت استفاده از کامپیوترتان به شما اطلاع داده خواهد شد. همچنین میتوانید با این نرم افزار اندرویدی استفاده از نرم افزارها را محدود کنید و دسترسی آنها را ببندید. با رابط کاربری آسان این نرم افزار اندرویدی میتوانید به راحتی کنترل کامپیوتر خود را به دست بگیرید.

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Controlim Pro :

– نرم افزار کاربردی برای کنترل کامپیوتر از راه دور

– کنترل کامپیوتر و مشاهده استفاده هایی که از آن میشود

– زیر نظر گرفتن استفاده ی فرزندان از کامپیوتر توسط والدین

– کنترل زمان پایان استفاده از کامپیوتر را به فرزندان

– امکان خاموش کردن کامپیوتر با این نرم افزار

– محدود کردن استفاده از نرم افزارهای مختلف در کامپیوتر

– دارای رابط کاربری آسان

نرم افزار اندروید Controlim Pro در گوگل پلی امتیاز ۴٫۱ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و در مدت زمان کوتاهی که در مارکت گوگل پلی منتشر شده است توجه کاربران را به خود جلب کرده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار