تبلیغات


سایت کلیک تو دی ال صرفا معرفی نرم افزار و بازی می باشد برای دانلود به منبع در زیر مطلب مراجعه کنید

دانلود ۱abc.net Cleaning Box 7.00 نرم افزار جعبه پاکسازی ویندوز

دانلود ۱abc.net Cleaning Box نرم افزار جعبه پاکسازی ویندوز

دانلود 1abc.net Cleaning Box نرم افزار جعبه پاکسازی ویندوز

دانلود ۱abc.net Cleaning Box نرم افزار جعبه پاکسازی ویندوز

۱abc.net Cleaning Box 7.00 یک برنامه جدید با امکانات مختلف که مطمئنا در کامپیوتر شما در حال اجرا و به صورت پارامترهای منظم نگه خواهد داشت. این قسمت بیشترین موارد آفلاین و آنلاین را هدف قرار می دهد و حتی شامل ابزار اضافی برای حذف تکراری است و فایل های تان را کمی بهتر تنظیم می کند.

ماژول های اصلی تمیز کردن با فشردن یک دکمه، یا از رابط یا منوی اختصاصی قابل دسترسی است. اکثر آنها واشر هستند و به هارد دیسک، پیاده روی گشت و گذار، رجیستری، و نیز فایل ها اختصاص داده شده است. این نرم افزار همچنین با یک فایل تکراری و یک برنامه ریزی فضای درایو نصب شده است.

به عنوان مثال، شما می توانید از یک لیست از فرمت های فایل را انتخاب کنید تا در عمل جستجو کنید و حتی آن ها را اضافه کنید، دیسک های سفارشی یا پوشه ها را برای اسکن انتخاب کنید، لیستی از استثنائات ایجاد کنید یا برنامه زمانی را تنظیم کنید که در زمانی که جلو کامپیوتر آن نیستید.

این برنامه ترکیبی از تمام توابع ۱-abc.net که ۱-abc.net Hard Drive Washer, 1-abc.net Surf Trail Washer, 1-abc.net Registry Washer, 1-abc.net File Washer, 1-abc.net Duplicate Finder and 1-abc.net Drive Space Organizer 

اطلاعات دانلود:

نام: دانلود ۱abc.net Cleaning Box 7.00 نرم افزار جعبه پاکسازی ویندوز

حجم فایل:

پسورد: www.downloadsoftware.ir

لینک های دانلود:

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار